niedziela, 2 września 2012

Pracowity tydzień...     Hej kochani !! Mam za sobą pracowity tydzień... pełen rozjazdów i oczekiwania... 
W poniedziałek Olsztyn z Tatą Liwki, w środę zabieg pobierania wycinków. Nie było tak źle. Welflon trochę uwierał, po znieczuleniu czułam się jakbym była pijana, a zabieg bolał jak przy miesiączce... potem było trochę gorzej. Trzeba było przyjść na czczo, w rezultacie czego po zabiegu strasznie kręciło mi się w głowie, było mi niedobrze i na dodatek siedziałam godzinę w sali gdzie wszyscy się gapili. Położna podłączyła mi kroplówkę z solą fizjologiczną dzięki, której najpierw zasnęłam, a potem poczułam się jak nowo narodzona. :) Trochę krwawiłam... co ja gadam... trochę więcej niż trochę. Dostałam 2 tabletki na powstrzymanie krwawienia i teraz już tylko mam delikatne plamienia, które mają ustąpić za kilka dni. Z niecierpliwością czekam na wyniki... zobaczymy jak będzie.
W czwartek pojechaliśmy z Tatą i Ciocią Liwki do Olsztyna, do hematologa i lekarza od szczepień. Pani hematolog stwierdziła, że czwartkowe, świeże wyniki są już 'ogólnie dobre' i zleciła dodatkowe badania, których do tej pory nie wykonała. Krew Liwki będzie prześwietlona pod każdym, możliwym kątem. Pani od szczepień też zleciła swoje badania i powiedziała, że decyzję ostatecznie podejmie na następnej wizycie, czyli dopiero 25 października... do tej pory moja Rybka wciąż nie będzie szczepiona. :/ Wieczorkiem pojechaliśmy do dziadków do Mławy na grilla. Wczoraj również odwiedziliśmy Olsztyn. Tym razem z Moją Mamą i Ciotkami Liwki- moją Iwonką i Gośką. :)
Moja Mama chciała pojechać do komisu żeby wybrać jakiś samochód, a My na zakupy do Alfy. Coś tam wyhaczyłyśmy... nie powiem, że nie. :)

Moje wczorajsze łowy... no i te ostatnie, których nie pokazałam. :)
leginsy- H&M
czapeczka-berecik z kokardką- H&M
leginsy- H&M
body- H&M
mukluki- H&M
opaska- H&M


bluzeczka- Disney

A tu Mamy zakupy ;)


Elastyczne jeansy najlepsze na świecie właśnie z Tally Weijl !! To już moja druga para. Lepszych spodni nie miałam. :D


gumki- H&M
pierścionek- H&M


bluzka- House


koronkowe spodenki, które kocham nad życie- New Lookażurowa bluzeczka- prywatny butik


Torebka z nitami- allegro.pl


Ramoneska z nitami- prywatny butik

<33